Dopřejte si bydlení, o kterém celý život sníte

Hledáte dům, který vám nabídne soukromí a zároveň možnost být si s rodinou nebo přáteli blízko? Nebo se poohlížíte se po skvělé investiční příležitosti? Objevte prostorný rodinný dům se třemi bytovými jednotkami, sklepem a velkou zahradou v klidné vilové části Strašnic.

Nabídka jako je tato se na trhu objeví jen zřídkakdy. Nepromarněte možnost zajistit si bydlení, o kterém už dlouho sníte. 


Dispozice
Atypická
Počet podlaží
4
Energ. náročnost
G - mimořádně nehospodárná
Užitná plocha
206m2
Parkování
Ano
Plocha pozemku
489m2

PRODÁNO
Tato nabídka již není aktuální

Buďte si blíž

V domě se nachází 3 obytná podlaží a každému z nich přísluší 1 samostatná bytová jednotka. Byty v prvním a druhém patře mají stejný půdorys. Rozkládají se na ploše 80 m² a dispozičně odpovídají 3+1. V podkroví se pak nachází menší byt 2+kk s výměrou 46 m², který lze díky rekonstrukci rozšířit o půdní část a dopřát si tak stejný prostor jako v nižších podlažích. Nemovitost se díky odděleným jednotkám skvěle hodí nejen pro rodiny, které touží být si nablízku, ale také pro dobré přátele nebo jako investiční příležitost.

Počet půdorysů k zobrazení: 4

Popusťte uzdu fantazii

Celý dům je podsklepený, takže se vám nabízí dalších 80m², které můžete využít podle vlastní fantazie. Snili jste o relaxační místnosti s koženým gaučem, herně s kulečníkovým stolem a velkým posezením, do které se budou návštěvy zvát samy? Chybí vám místo, kde byste mohli rozvíjet své podnikání? Nebo jen potřebujete hodně prostoru, abyste uložili všechny nashromážděné poklady? Tady vám nebude nic stát v cestě. 

A fantazii můžete naplno využít i v samotných bytových jednotkách. Dům totiž čeká na kompletní rekonstrukci, takže je čistý a vyklizený. Nabízí se vám tedy jedinečná možnost vytvořit si bydlení přesně podle vašich představ. 

Nemovitost je napojena na veškeré inženýrské sítě, samozřejmostí je ústřední topení a plynový kotel. Většina oken je dřevěná, v podkroví a při vstupu na balkon v druhém patře jsou ale nová plastová. 

K nemovitosti náleží také velká rovinatá zahrada. Na ní najdete vzrostlé ovocné stromy, které nabízí nejen stín, ale i chutné ovoce. Díky své velikosti zahrada uspokojí milovníky odpočinku, nadšené pěstitele a je skvělá i pro malé dobrodruhy, kteří tu budou moci bezpečně dovádět. 

Mějte vše na dosah ruky

Kromě zmíněných výhod vás potěší i parkování před domem a snadná dostupnost do centra. Jen pár minut pěšky najdete stanici metra A (Skalka), tramvajovou zastávku i vše potřebné k pohodlnému životu. Nechybí obchody (Albert, Jysk, Kik, Tesco, Lidl, Billa), lékárna ani pestrý výběr restaurací. V okolí je spousta dětských hřišť, dopravní hřiště i velký sportovní areál Gutovka pro celou rodinu s největší venkovní lezeckou stěnou ve střední Evropě. Najdete zde také mnoho vodních atrakcí a lanové centrum pro nejmenší. Nedaleko se nachází zimní stadion Škoda Icerink, který nabízí bruslení pro veřejnost, školu bruslení a mnoho dalších aktivit. 

Samozřejmostí jsou školy i školky, mezi kterými můžete zvolit také anglické alternativy. Nechybí střední škola elektrotechniky a strojírenství, gymnázium a Metropolitní univerzita. V roce 2024 zde navíc vznikne drážní promenáda, která nabídne čtyřkilometrový lineární park vhodný pro pěší i cyklisty. 

Další specifikace
DispoziceAtypická
Užitná plocha206m2
Počet podlaží4
StavbaCihla
Stav objektuPřed rekonstrukcí
Energ. náročnostG - mimořádně nehospodárná
VlastnictvíOsobní
ParkováníAno
VýtahNe
SklepAno
KomoraAno
BalkónAno
Topeníplynové
Odpadkanalizace
Dopravametro Skalka, mhd tramvaj a autobus Na padesátém

Šárka Sabová, DiS.

Makléřka z Horních Měcholup
+420 776 636 121
sarka.sabova@remax-czech.cz

About paní Strakošová

Pomáhám klientům s prodejem nemovitostí. Chcete za svůj byt dostat co nejvíc peněz a přitom věnovat čas i nadále jen tomu, co vás baví? Chcete prodat byt bezpečně a bez obav, že na vás někdo ušije boudu se smlouvou? Přenechejte tuhle práci mně. Jsem certifikovaná realitní makléřka, moje práce mě baví a 100% jí rozumím.