Rozhodli jste se využít mé služby a zajímá vás, jak spolupráce probíhá? Pojďme se podívat na celý postup krok za krokem.

1. Osobní schůzka
Probereme spolu postup celého prodeje, abychom mohli zohlednit vaše časové a finanční potřeby. A to včetně případných úprav vaší nemovitosti pro úspěšný prodej.

2. Cenová analýza
Zpracuji cenovou analýzu, která nám pomůže stanovit ideální cenovou strategii. Na základě této analýzy vám doporučím prodejní cenu a způsob prodeje.

3. Podpis zprostředkovatelské smlouvy
Podepsáním zprostředkovatelské smlouvy ustanovíme vzájemné závazky tak, aby vedly k jasnému a přehlednému způsobu spolupráce.

4. Home staging
Před publikací nemovitosti na realitní trh je nutné provést estetické úpravy (malba, opravy aj.), a připravit ji tak na focení. Vizuální dojem je důležitý a silný nástroj prodeje.

5. Focení s profesionálním fotografem
Nemovitosti, které prodávám, fotí vždy profesionální fotograf. Zpracovává i videoprohlídky, 2D/3D plánky nebo scénické přelety dronem pro lepší ilustraci objektu a jeho okolí.

6. Prezentace
Nemovitost prezentuji na největších realitních serverech a v místě prodeje. Využívám síť více jak 1200 makléřů RE/MAX v celé České republice a sestavuji konkrétní nabídky poptávajícím klientům.

7. Prohlídky nemovitosti
Před prohlídkou ověřuji bonitu zájemců a vedu jejich evidenci. Snažím se vždy spojit vhodnou nabídku s poptávkou.

8. Zajištění hypotečního úvěru
Zájemcům doporučuji výhodné a efektivní financování od zkušených hypotečních makléřů.

9. Pravidelné reporty majiteli nemovitosti
Pravidelně vás informuji o průběhu prodeje a o všech realizovaných aktivitách.

10. Právní servis
Kvalitní právníci vám připraví rezervační smlouvu, kupní smlouvu nebo smlouvu o advokátní či jiné úschově.

11. Předání nemovitosti
Po zapsání nového majitele spolu předáme na základě předávacího protokolu nemovitost. Následně za vás převedu veškerá média (elektřina, plyn, voda apod.) a nahlásím převod na Společenství vlastníků jednotek či na Bytové družstvo.