Osudovou životní lekci jsem dostala, když jsme si s manželem pořizovali společný byt. Majitelka námi vybrané nemovitosti byla profesí realitní makléřka. Ovšem v našem případě vystupovala jako samoprodejce. Jejím cílem bylo prodat nám byt a zinkasovat co nejdříve peníze.

Do té doby jsem netušila, jak je prodej i nákup nemovitosti složitý proces. Dost času jsme trávili dohledáváním informací na internetu, sháněli právníka a hypotéčního poradce… Ztratili jsme tím mnoho drahocenného času, zaplatili dost peněz navíc a ještě jsme další dva roky žili v nejistotě, protože majitelka s námi ihned po prodeji bytu přestala komunikovat úplně. A proto jsem se rozhodla změnit profesní dráhu. Mým cílem je převzít veškeré starosti ohledně nemovitostí z klientových beder na ta svá.

Své jméno jsem hrdě spojila se značkou RE/MAX.
Proč právě RE/MAX? Protože je největším poskytovatelem realitních služeb nejen v České republice ale i na světě a já mám tak přístup k široké databázi potenciálních kupců a využívám spolupráce s dalšími profesionály v oboru.

Zvažujete prodej nemovitosti? Získejte zdarma odhad tržní ceny.

Jaká je cena odhadu nemovitosti? Odhady nemovitostí dělám pro majitele nemovitostí zcela zdarma. Pro dědická řízení a rozvodová řízení jsou odhady zpoplatněny. Pokud se však dohodneme nejen na vypracování odhadu, ale také na prodeji nemovitosti, budu vám cenu kompenzovat.

Co se stane po odeslání online poptávky? Budu Vás kontaktovat do 24 hodin. V některých případech je stanovení tržní ceny nemovitosti možné již na základě odeslané poptávky. V jiných případech potřebuji doplňující informace a budu Vás neprodleně kontaktovat. Pokud to bude třeba, domluvíme osobní setkání a přijedu se na nemovitost podívat.

Chci získat odhad ceny

Mou expertní lokalitou je Praha Horní Měcholupy. Bydlím tu s rodinou od roku 2012. Mám prošlapané snad všechny cestičky v Hostivařském lesoparku. Vím, kde jsou nejlepší místa na piknik a kde na grilování. Poradím vám, kam zajít na dobré jídlo a kam na pivo.

Horní Měcholupy jsou součástí městské části Praha 15, žije zde asi 13 tisíc obyvatel. Většinu budov tvoří panelové sídliště, nicméně tato lokalita v poslední době prochází velkým rozvojem. Najdete tu bohaté možnosti pro nákupy a oddych, i společenský, či aktivní život. Sídlí zde Úřad městské části Praha 15 a nechybí tu snad žádná ze služeb, potřebná ke každodennímu životu. Ať už jsou to mateřské a základní školy, supermarkety, různé další obchody a služby, restaurace, vinárny, pošta, poliklinika nebo lékárny.

Chcete prodat svou nemovitost v Praze 10 a okolí? Prodejte ji s RE/MAXem za co nejvyšší možnou cenu, rychle a bez starostí.

Chci prodat nemovitost

K dispozici jsou sportovní areály jako tenisové kurty, fotbalové hřiště a 9jamkové golfové hřiště. V docházkové vzdálenosti se nachází Hostivařský lesopark s vodní nádrží Hostivař, které přímo vybízí k dlouhým procházkám, jízdě na kole či in-line bruslích, v zimě na běžkách.
Co se týká dopravní dostupnosti, jezdí zde autobusy MHD a dále pak i železnice. Autobusem se lze dostat na metro Háje či Skalka za 10 minut, na Nádraží Hostivař za 8 min, odtud je možné pokračovat do tramvají nebo vlakem.

Horní Měcholupy jsou oblíbenou čtvrtí především pro svou nabídku služeb a okolní přírodu. Jsou ideálním místem pro všechny věkové skupiny, rodiny s dětmi, milovníky sportu i osoby vyhledávající klid a pohodu.
To vše nedaleko centra a přitom v klidné, na zeleň bohaté lokalitě.