Prodej pozemku pro výstavbu rodinného domu nebo dvojdomu, 1243 m2, Vestec u Prahy

Exkluzivně nabízím k prodeji rovinatý pozemek o výměře 1243 m2 pro výstavbu rodinného domu nebo dvojdomu ve vyhledávané obci Vestec, která se nachází v těsném sousedství Prahy. Jedná se o pozemek v klidné lokalitě, blízko Vesteckého rybníka. K pozemku jsou přivedeny všechny inženýrské sítě – voda, plyn, elektřina, kanalizace a také komunikace a veřejné osvětlení. Pozemek přiléhá k zástavbě rodinných domů a nabízí velmi klidné bydlení.Cena na vyžádání
Kontaktujte mě pro více informací k ceně

Dle ÚP je připravený ke stavbě samostatného rodinného domu nebo dvojdomu (pro izolovaný rodinný dům je minimum 800 m², pro dvojdům 1200 m²), max. 2 nadzemní podlaží, koeficient zastavění pozemku max. 35%, koeficient zeleně min. 40%, stání vozidel – parkování na vlastním pozemku.

Občanská vybavenost Vestec: obchody (Hypermarket Albert, Billa), pošta, obecní úřad, restaurace, sportoviště, dětská hřiště, mateřská škola, několik autoservisů, čerpací stanice PHM, drobné provozovny obchodu a služeb, několik cyklostezek.

V těsném sousedství lokality se nachází nádherný Vestecký rybník, venkovní posilovna, fotbalové hřiště a sportovní areál.
Sportovní areál Jesenice Fun Park je ve 3 km vzdálených Zdiměřicích. V blízkosti se nachází rovněž Průhonický park, Modřanská rokle, Radotínsko-Chuchelský háj.
Lokalita je velmi dobře dostupná vlastní dopravou nebo autobusem – okraj Prahy 3 km, centrum Prahy 10 km, obce Jesenice, Zdiměřice a Hrnčíře do 3 km. Díky nedaleké přípojce na pražský okruh D0 je možné během chvilky dojet na hlavní dálniční tahy.

Nemovitost můžete navštívit kdykoli, pozemek je volně přístupný. Ráda vám poskytnu bližší informace, kontaktujte mě prosím telefonicky nebo e-mailem.

Další specifikace
Užitná plocha1243m2

Šárka Sabová, DiS.

Makléřka z Horních Měcholup
+420 776 636 121
sarka.sabova@remax-czech.cz

About paní Strakošová

Pomáhám klientům s prodejem nemovitostí. Chcete za svůj byt dostat co nejvíc peněz a přitom věnovat čas i nadále jen tomu, co vás baví? Chcete prodat byt bezpečně a bez obav, že na vás někdo ušije boudu se smlouvou? Přenechejte tuhle práci mně. Jsem certifikovaná realitní makléřka, moje práce mě baví a 100% jí rozumím.