Rozlehlý pozemek s domem ke kompletní rekonstrukcí

Exkluzivně vám nabízím k prodeji rovinatý pozemek o výměře 3.151m², který se nachází v malebném městě Zruč nad Sázavou, s dojezdem z Prahy do 40 min po dálnici D1, exit 56 Soutice/Trhový Štěpánov.

Pozemek je v územním plánu obce vedený jako plocha individuelního bydlení a lze jej využít pro bydlení v rodinných domech přízemních, maximálně jedno podlaží podzemní a dvě nadzemní podlaží s podkrovím. Koeficient zastavění pozemku včetně zpevněných ploch je maximálně 0,4 (tj. 40 % plochy pozemku). Pozemek je zasíťovaný – elektřina i voda jsou zavedené do domu, plyn a kanalizace na hranici pozemku. Dům má také vlastní kopanou studnu. Za domem je umístěna jímka.8.500.000 Kč

Zhruba uprostřed rozlehlého pozemku se nachází třípodlažní cihlový dům vhodný ke kompletní rekonstrukci. Každé podlaží nabízí užitnou plochu 68 m2. V 1. NP jsou dvě průchozí místnosti, dále pak kuchyň, koupelna, wc, chodba, schody do sklepa, schody do podkroví. Dům je plně podsklepený, v 1. PP se nachází garáž, kotelna a skladovací prostory. Ve 2. NP je prostor vhodný k vybudování dalších obytných místností. Díky velké rozloze pozemku a vysoké zastavitelnosti je možné pozemek rozdělit až na tři stavební pozemky.

Počet půdorysů k zobrazení: 3

Ve městě je plná občanská vybavenost. Je zde škola, několik školek, multisportovní areál a velké dětské hřiště s dopravním hřištěm a kuličkovou dráhou, tenisové kurty, restaurace, kavárny, Tesco, Penny, malé obchůdky, pošta, kadeřnictví a další služby.
Zruč nad Sázavou je vyhledávaným turistickým cílem. Dominantou města je nádherný pseudogotický zámek s rozlehlým udržovaným parkem, jezírkem a vodotryskem. Městem protéká řeka Sázava, paralelně s ní vede historická železniční trať, po které jezdí Posázavský pacifik. Podél řeky vede také krásná cyklostezka/inline dráha. V okolí města jsou hluboké lesy a několik rybníků. V blízkosti obce (10 km) se také nachází jedno z nejmodernějších golfových hřišť ve střední Evropě – Panorama Golf Resort Kácov.

Pozemek je možné hradit hypotékou – s vyřízením výhodné sazby Vám také ráda pomohu.

V případě zájmu o více informací či prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Další specifikace
Užitná plocha3.151m2
3
StavbaCihla
Stav objektuPřed rekonstrukcí
Energ. náročnostG - mimořádně nehospodárná
VlastnictvíOsobní
SklepAno
Odpadjímka

Šárka Sabová, DiS.

Makléřka z Horních Měcholup
+420 776 636 121
sarka.sabova@remax-czech.cz

About paní Strakošová

Pomáhám klientům s prodejem nemovitostí. Chcete za svůj byt dostat co nejvíc peněz a přitom věnovat čas i nadále jen tomu, co vás baví? Chcete prodat byt bezpečně a bez obav, že na vás někdo ušije boudu se smlouvou? Přenechejte tuhle práci mně. Jsem certifikovaná realitní makléřka, moje práce mě baví a 100% jí rozumím.