Rozlehlý pozemek pro dům nebo chalupu

Exkluzivně vám nabízím k prodeji mírně svažitý pozemek o výměře 2.698 m², který se nachází v katastrálním území Řendějov – Nový Samechov, s dojezdem z Prahy do 50 min po dálnici D1, exit 56 Soutice/Trhový Štěpánov.PRODÁNO
Tato nabídka již není aktuální

Pozemek je v územním plánu obce vedený jako plocha bydlení venkovského a lze jej využít pro stavbu rodinného domu nebo chaty, chalupy. Zastavitelnost pozemku je 20-25%.

Pozemek je nazasíťovaný. V obci není vodovod ani kanalizace.

Pozemek se nachází v klidném prostředí obce Nový Samechov, v okolí jsou hluboké lesy a několik rybníků. Toto místo si vás získá všudypřítomnou zelení a tichem.

Počet půdorysů k zobrazení: 1

Občanská vybavenost je v 5 km vzdálené malebné obci Zruč nad Sázavou, která je vyhledávaným turistickým cílem. Je zde škola, školka, multisportovní areál a velké dětské hřiště s dopravním hřištěm a kuličkovou dráhou, tenisové kurty, restaurace, Tesco, Penny, malé obchůdky, pošta, kadeřnictví.

Blízko obce (10 km) se také nachází jedno z nejmodernějších golfových hřišť ve střední Evropě – Panorama Golf Resort Kácov.

V případě zájmu o více informací mě neváhejte kontaktovat.

Další specifikace
Užitná plocha2698m2
1

Šárka Sabová, DiS.

Makléřka z Horních Měcholup
+420 776 636 121
sarka.sabova@remax-czech.cz

About paní Strakošová

Pomáhám klientům s prodejem nemovitostí. Chcete za svůj byt dostat co nejvíc peněz a přitom věnovat čas i nadále jen tomu, co vás baví? Chcete prodat byt bezpečně a bez obav, že na vás někdo ušije boudu se smlouvou? Přenechejte tuhle práci mně. Jsem certifikovaná realitní makléřka, moje práce mě baví a 100% jí rozumím.