V zastoupení majitele vám exkluzivně nabízím světlý a dobře dispozičně řešený byt 3+1 orientovaný na dvě světové strany. Nachází se v osmém nadzemním podlaží bytového domu s výtahem. Osmipodlažní panelový dům je umístěný v klidné části Krče.


Dispozice
3+1
Podlaží
8/8
Užitná plocha
61m2
Parkování

7.200.000 Kč
Cena včetně provize a právního servisu

Byt o celkové ploše 61,6 m2 se skládá z předsíně ( 5,8 m2), komory ( 2,9 m2), wc ( 1,0 m2), koupelny (2,5 m2), obývacího pokoje (15,2 m2), ložnice 1 (10,1 m2), ložnice 2 (7,0 m2), kuchyně (9,4m2), lodžie ( 6,7 m2) a komory na patře (1,0 m2).

Byt je sice v původním avšak pěkném stavu. Je vhodný i k okamžitému nastěhování a jeho následné úpravy mohou vyplynout z promyšlené představy, kterou si noví majitelé postupně vytvoří. Podlahu v celém bytě pokrývá koberec. Okna jsou dvojího typu – v polovině bytu jsou plastová s vnitřními žaluziemi, okna v druhé polovině bytu směrovaná do lodžie jsou původní. Kuchyňská linka zahrnuje plynový sporák s elektrickou troubu a lednici. Dostatek úložných prostor poskytují vestavěné skříně na chodbě a komoře. Do umakartové koupelny je vstup ze dvou stran. Součástí bytu je praktická komora naproti bytu. Topení v bytě je ústřední dálkové.

 

Počet půdorysů k zobrazení: 1

Byt je umístěn v panelovém bytovém domě z roku 1968, který je po revitalizaci s novou fasádou, zateplením a opravenou střechou. Veškeré opravy byly pořízeny z naspořených peněz do fondu oprav, dům nemá žádný úvěr.

Umístění bytu v posledním patře je zárukou úžasného klidu, zajišťuje majitelům dostatek soukromí a nabízí okouzlující výhled do okolí. Byt může být východiskem k mnoha rekreačním a sportovním aktivitám v rozsáhlém areálu Krčského lesa, který vidíte z oken obou ložnic. Ještě blíže, dosažitelný pěšky, se táhne pás zdravotnických zařízení, jimž dominuje Thomayerova nemocnice a IKEM. A úplně nejblíže, doslova jen pár kroků, jsou k dispozici školy a mateřské školky. Druhá strana bytu nabízí příjemný výhled do sídliště s bohatou občanskou vybaveností. Najdeme zde další zdravotnická zařízení, supermarkety, obchody a služby, dětská hřiště, restaurace a nově příjemnou cukrárnu.

Lokalita má výbornou dopravní dostupnost z obou stran sídliště několika autobusovými linkami městské hromadné dopravy. Ke stanici metra Kačerov dorazíte v průměru za 6-8 minut. Výborné je i napojení na Jižní spojku a tím i D1. Parkování není omezeno placenými zónami. Nákupní centrum Chodov se nachází jen 11 minut autem nebo 14 minut MHD od domu a do nákupního centra Novodvorská dojedete autem za pouhé 4 minuty. Trasa metra D bude mít stanice v blízkosti.

 

Nemovitost je v osobním vlastnictví a lze ji financovat hypotéčním úvěrem, který vám také pomohu vyřídit.

Pokud tedy hledáte něco jedinečného v dané kategorii, zavolejte mi a domluvte si termín prohlídky.

V případě, že současně projeví zájem o koupi více vážných zájemců, si majitel vyhrazuje právo výběru podle kvality předložené nabídky.

Další specifikace
Dispozice3+1
Užitná plocha61m2
Podlaží8/8
StavbaPanel
Stav objektuPřed rekonstrukcí
Energ. náročnostD - méně úsporná
VlastnictvíOsobní
Parkování
VýtahAno
LodžieAno

Šárka Sabová, DiS.

Makléřka z Horních Měcholup
+420 776 636 121
sarka.sabova@remax-czech.cz

About paní Strakošová

Pomáhám klientům s prodejem nemovitostí. Chcete za svůj byt dostat co nejvíc peněz a přitom věnovat čas i nadále jen tomu, co vás baví? Chcete prodat byt bezpečně a bez obav, že na vás někdo ušije boudu se smlouvou? Přenechejte tuhle práci mně. Jsem certifikovaná realitní makléřka, moje práce mě baví a 100% jí rozumím.