Prodej rodinného domu s rozlehlým pozemkem (3.151 m2) v Posázaví

Exkluzivně vám nabízím k prodeji dům ke kompletní rekonstrukci s rovinatým pozemkem o výměře 3.151m², který se nachází v malebném městě Zruč nad Sázavou, s dojezdem z Prahy do 40 min po dálnici D1, exit 56 Soutice/Trhový Štěpánov.

Třípodlažní cihlový dům se nachází zhruba uprostřed rozlehlého pozemku. Každé podlaží nabízí užitnou plochu 68 m2. V 1. NP jsou dvě průchozí místnosti, dále pak kuchyň, koupelna, wc, chodba, schody do sklepa, schody do podkroví. Dům je plně podsklepený, v 1. PP se nachází garáž, kotelna a skladovací prostory. Ve 2. NP je prostor vhodný k vybudování dalších obytných místností. Díky velké rozloze pozemku a vysoké zastavitelnosti je možné pozemek rozdělit až na tři stavební pozemky.


Dispozice
2+1
Počet podlaží
3
Energ. náročnost
G - mimořádně nehospodárná
Užitná plocha
204m2
Parkování
Ano
Plocha pozemku
3.151m2

8.500.000 Kč

Pozemek je v územním plánu obce vedený jako plocha individuelního bydlení a lze jej využít pro bydlení v rodinných domech přízemních, maximálně jedno podlaží podzemní a dvě nadzemní podlaží s podkrovím. Koeficient zastavění pozemku včetně zpevněných ploch je maximálně 0,4 (tj. 40 % plochy pozemku). Pozemek je zasíťovaný – elektřina i voda jsou zavedené do domu, plyn a kanalizace na hranici pozemku. Na pozemku je vlastní kopaná studna. Za domem je umístěna jímka.

Počet půdorysů k zobrazení: 3

Pozemek se nachází v klidné a velmi lukrativní oblasti s okouzlujícím výhledem na Zručský zámek. Ve městě je plná občanská vybavenost. Je zde škola, několik školek, multisportovní areál a velké dětské hřiště s dopravním hřištěm a kuličkovou dráhou, tenisové kurty, restaurace, kavárny, Tesco, Penny, malé obchůdky, pošta, kadeřnictví a další služby.
Zruč nad Sázavou je vyhledávaným turistickým cílem. Dominantou města je nádherný pseudogotický zámek s rozlehlým udržovaným parkem, jezírkem a vodotryskem. Městem protéká řeka Sázava, paralelně s ní vede historická železniční trať, po které jezdí Posázavský pacifik. Podél řeky vede také krásná cyklostezka/inline dráha. V okolí města jsou hluboké lesy a několik rybníků. V blízkosti obce (10 km) se také nachází jedno z nejmodernějších golfových hřišť ve střední Evropě – Panorama Golf Resort Kácov.

Dům je možné hradit hypotékou – s vyřízením výhodné sazby Vám také ráda pomohu.

V případě zájmu o více informací či prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

Další specifikace
Dispozice2+1
Užitná plocha204m2
Počet podlaží3
StavbaCihla
Stav objektuPřed rekonstrukcí
Energ. náročnostG - mimořádně nehospodárná
ParkováníAno
SklepAno
KomoraAno
Odpadjímka

Šárka Sabová, DiS.

Makléřka z Horních Měcholup
+420 776 636 121
sarka.sabova@remax-czech.cz

About paní Strakošová

Pomáhám klientům s prodejem nemovitostí. Chcete za svůj byt dostat co nejvíc peněz a přitom věnovat čas i nadále jen tomu, co vás baví? Chcete prodat byt bezpečně a bez obav, že na vás někdo ušije boudu se smlouvou? Přenechejte tuhle práci mně. Jsem certifikovaná realitní makléřka, moje práce mě baví a 100% jí rozumím.