Exkluzivně nabízím k prodeji dřevěnou, plně vybavenou a vkusně zařízenou útulnou chatu, která je umístěna na rovinatém pozemku, uprostřed chatové oblasti V rybníčkách.PRODÁNO
Tato nabídka již není aktuální

Chata má dispozici 2+kk s podlahovou plochou 32 m2, sestává se z přízemí a podkroví. Součástí chaty je vstupní terasa (7 m2), lodžie (3 m2), dílna (5,5 m2) a garáž (16 m2).

V přízemí se nachází pokoj s americkými kamny, kuchyňský kout, koupelnový kout s umyvadlem a průtokovým ohřívačem vody. Kuchyňský kout je vybaven skromnou kuchyňskou linkou bez dřezu a plynovým sporákem na plynovou bombu. Podlahy jsou dřevěné a pokryté PVC. Do podkrovní ložnice vedou strmé schody z kuchyňského koutu. 

Počet půdorysů k zobrazení: 2

Chata je vybavena elektřinou a vodovodem. Vodovod přivádí užitkovou vodu z vlastní kopané studně, která má průměr 30 cm a hloubku 2 m. Vytápění, kromě amerických kamen, zajišťují elektrické přímotopy v obou místnostech. Součástí chaty je dílna s chemickým WC, přístup do dílny je zvenku, další WC je suché a nachází se v okrajové části chatové osady.

Chata stojí na vlastním pozemku o velikosti 47 m2, pozemek kolem chaty je dlouhodobě bezplatně pronajatý od města Neratovice.

 

Hezké a klidné místo. V osadě jsou vzrostlé listnaté i jehličnaté stromy. V bezprostředním okolí se nachází čistá příroda – lesy, slepé rameno Labe a pískovna s průzračně čistou vodou.

Nejbližší obce jsou Mlékojedy a Tišice. Kompletní občanská vybavenost je v Neratovicích.

Dobrá dopravní dostupnost – Praha 21 km, Mělník 14 km, vlaková zastávka Tišice 2 km.

Pokud máte zájem o prohlídku, neváhejte mě kontaktovat. V případě více zájemců bude data prodána nejlepší nabídce.

Další specifikace
Užitná plocha47m2
2
StavbaOstatní
Stav objektuVelmi dobrý
Energ. náročnostG - mimořádně nehospodárná
VlastnictvíOsobní
TerasaAno
LodžieAno
Topeníamerická kamna, elektrické přímotopy
Elektřina230 V
Dopravaauto, vlak

Šárka Sabová, DiS.

Makléřka z Horních Měcholup
+420 776 636 121
sarka.sabova@remax-czech.cz

About paní Strakošová

Pomáhám klientům s prodejem nemovitostí. Chcete za svůj byt dostat co nejvíc peněz a přitom věnovat čas i nadále jen tomu, co vás baví? Chcete prodat byt bezpečně a bez obav, že na vás někdo ušije boudu se smlouvou? Přenechejte tuhle práci mně. Jsem certifikovaná realitní makléřka, moje práce mě baví a 100% jí rozumím.