Exkluzivně nabízím k prodeji pěknou zděnou chatu, která je umístěna na klidném a dobře přístupném místě. Rozkládá se na mírně svažitém vlastním pozemku o rozloze 337 m2, v jihozápadní části obce Čerčany – Vysoká Lhota, která se nachází na pravém břehu řeky Sázavy. Chata není umístěna v povodňové oblasti.

Chata byla postavena koncem 70. let a díky starostlivé péči majitele je ve velmi dobrém stavu. Sestává se ze dvou nadzemních podlaží. V prvním nadzemním podlaží se nachází garáž a oddělený sklep na uhlí.

Druhé nadzemní podlaží je obytné, má dispozici 2+kk s podlahovou plochou 34 m2 a nachází se zde prostorný obývací pokoj s krbem a americkými kamny, kuchyňský kout, koupelna s umyvadlem, sprchovým koutem a wc. Kuchyňský kout je vybaven skromnou kuchyňskou linkou s dřezem, elektrickou troubou a kamny na tuhá paliva. Podlahy jsou pokryté PVC, v koupelně je dlažba. V obývacím pokoji je vestavěná dřevěná skříň. Součástí chaty je prostorná vstupní terasa s výhledem na řeku Sázavu a okolí. Dveře vedoucí z terasy do chaty se skládají ze čtyř částí – a všechny lze otevřít a propojit tak obývací pokoj s terasou v jeden celek.PRODÁNO
Tato nabídka již není aktuální

K chatě patří udržovaná zahrada se vzrostlými ovocnými a okrasnými stromy včetně pěkného vydlážděného místa pro příjemné posezení a relax.

VODA: na zahradě se nachází kopaná studna (cca 7 m hluboká), která je společná i pro sousední chatu. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler umístěný v garáži.

ELEKTŘINA: V chatě je k dispozici elektřina 230 i 380 V, 3 fáze, 16 A. Rozvody jsou v hliníku.

ODPAD: jímka. Obec Čerčany plánuje celou lokalitu připojit ke kanalizaci a obecnímu vodovodu. Přípojky jsou umístěné 2 m od hranice pozemku. Majitel má s obcí uzavřenou smlouvu o připojení.

TOPENÍ: lokální na tuhá paliva – Petry v kuchyňském koutě, krb a americká kamna v obývacím pokoji.

Počet půdorysů k zobrazení: 1

Jedná se o klidné a slunné místo s pěkným výhledem.

V bezprostředním okolí se nachází čistá příroda – řeka Sázava, lesy i golfový areál Loreta Golf Club Pyšely s osmnácti jamkovým hřištěm. Na chatu se dostanete pohodlně i vlakem – vlaková zastávka Pyšely je vzdálena necelých 600 m. Obchody i restaurace najdete v místě, kompletní občanskou vybavenost zajištuje Benešov. V okolí najdete mnoho tipů na výlety.

Dobrá dopravní dostupnost – Benešov 11 km, Praha 27 km.

Prostě skvělé místo pro život, odpočinek i zábavu.

Pokud máte zájem o prohlídku, neváhejte mě kontaktovat.

V případě více zájemců bude chata prodána nejlepší nabídce.

Další specifikace
Užitná plocha34m2
2
StavbaCihla
Stav objektuVelmi dobrý
VlastnictvíOsobní
TerasaAno
Topenína pevná paliva
Odpadjímka
Elektřina220 a 380
Dopravavlak, autobus

Šárka Sabová, DiS.

Makléřka z Horních Měcholup
+420 776 636 121
sarka.sabova@remax-czech.cz

About paní Strakošová

Pomáhám klientům s prodejem nemovitostí. Chcete za svůj byt dostat co nejvíc peněz a přitom věnovat čas i nadále jen tomu, co vás baví? Chcete prodat byt bezpečně a bez obav, že na vás někdo ušije boudu se smlouvou? Přenechejte tuhle práci mně. Jsem certifikovaná realitní makléřka, moje práce mě baví a 100% jí rozumím.