PRODÁNO

Exkluzivně nabízím k prodeji světlý a klidný byt o velikosti 55 m2 + balkón 7 m2, s dispozičním řešením 2+kk, který je umístěný ve 3. nadzemním podlaží novostavby cihlového domu z roku 2005 a je připravený k okamžitému nastěhování. 

Byt se skládá z prostorné chodby, obývacího pokoje spojeného s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny se sprchovým koutem a toaletou. Z obou pokojů se vstupuje na prostorný balkón dlouhý 6 m, který je orientovaný jihozápadním směrem. 

Dostatek úložných prostor poskytuje vestavěná skříň na chodbě a také komora, která je součástí bytu. V komoře je také umístěný plynový kotel, který zajišťuje ohřev vody a topení v bytě. V přízemí domu se nachází společná kolárna.

 

 

Tento krásný byt v Modleticích bude ideální jako startovací bydlení. V porovnání s cenami pražských bytů mnoho peněz ušetříte a přitom autem dojedete na Opatov za 15 minut a na letiště za půl hodiny. Autobusová zastávka je vzdálená pouhých 200 m od domu, příměstská linka na Opatov jede půl hodiny.

Dům se nachází na klidném místě ve slepé ulici, zároveň však v blízkosti centra obce. Malebná obec Modletice leží ve Středočeském kraji, necelých 20 km od Prahy. Právě blízkost hlavního města a dobrá dopravní obslužnost činí z Modletic vyhledávanou lokalitu. Obec poskytuje klidné bydlení, dostatek zeleně i sportovního a kulturního vyžití. 

Velkou výhodou jsou nízké měsíční náklady - pro 2 osoby je to cca 1800 Kč, částka zahrnuje fond oprav a vlastní spotřebu elekřiny, plynu a vody.

Dům se nachází na klidném místě ve slepé ulici, zároveň však v blízkosti centra obce. Malebná obec Modletice leží ve Středočeském kraji, necelých 20 km od Prahy. Právě blízkost hlavního města a dobrá dopravní obslužnost činí z Modletic vyhledávanou lokalitu. Obec poskytuje klidné bydlení, dostatek zeleně i sportovního a kulturního vyžití. V případě zájmu o více informací či prohlídku mě neváhejte kontaktovat.

adresa: Modletice, Praha - východ

dispozice: 2+kk/B

užitná plocha: 62 m2

číslo podlaží v domě: 3

počet nadzemních podlaží: 4

vlastnictví: osobní

stav bytu: novostavba z roku 2015

 

DOPORUČUJI OSOBNÍ PROHLÍDKU

V případě zájmu o prohlídku nebo podrobnější informace mě kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře vpravo nahoře.