Cena 4.890.000 Kč včetně provize a právního servisu.

Ve spolupráci s kolegou vám nabízím nový domov v překrásném prostředí u naučné stezky údolím Rokytky, kousek od nádraží Libeň a metra Vysočanská.

Byt 2+kk se šatnou o výměře 48,9 m2 najdete v 5. NP moderního bytového domu v projektu Nová Harfa. K uvedené výměře si přičtěte ještě dalších 9 m2 prostorného balkonu.

Jednotka je velmi prakticky řešená - kromě očekávané ložnice a pokoje s kuchyňským koutem ocení noví majitelé jistě i prostornou vstupní halu, kam se rodinám vejde bez problémů kočárek. Příhodná je i další místnost použitelná jako šatna nebo jako komora na sezónní věci.

V budoucnu nebudete mít problém s parkováním, neboť k bytu patří i nadprůměrně velké parkovací stání přímo u vstupu k výtahům.

Byt je samozřejmě vhodný i pro investory, kterým díky umístění v zastavěné lokalitě zájemci o pronájem chybět nebudou.

Velkou devizou je jistě i okolí, které je doslova rájem pro sportovce - cyklisty, běžce, bruslaře. Na své si přijdou ale i maminky, protože v okolí najdou spoustu hřišť pro malé i větší děti.

Pokud se vám byt líbí a máte zájem o prohlídku naživo, zavolejte. Těšíme se na vás!

Chcete-li platit hypotékou, ráda pro vás zajistím ty nejvýhodnější podmínky, abyste měli klidné spaní po celou dobu splácení.

Součástí kupní ceny je linka a kuchyňské spotřebiče včetně ledničky, vybavení koupelny vč. pračky. Ostatní mobiliář slouží jen jako dekorace.