PRODÁNO

Atmosféru bytu i okolí Vám přiblíží videoprohlídka

 

Perfektní lokalita = klidné místo v rámci širšího centra s výhledem do přírody + snadná dostupnost do centra Prahy.

 

Exkluzivně nabízím k prodeji světlý byt 2+kk o velikosti 41 m2, umístěný ve 3.nadzemním podlaží panelového domu v Hostivařské ulici, v lukrativní a klidné lokalitě Prahy 10 – Hostivař.

 

Bytová jednotka je v původním stavu před rekonstrukcí, což umožňuje novému majiteli úpravu bytu podle vlastního vkusu a potřeb.

 

Součástí fotogalerie jsou pro lepší vizuální představu dvě fotografie s návrhem budoucí podoby bytu.

 

Do bytu vede uzamykatelná chodba, která je společná pro dva byty. Byt se skládá z předsíně, obývacího pokoje včetně kuchyňského koutu, ložnice, koupelny, WC a komory. V bytě je původní kuchyňská linka, na podlahách je PVC. Jádro je umakartové. Okna jsou orientována jihovýchodním směrem do klidné části se zelení a s výhledem na Hostivařský lesopark.

Dům prošel v minulosti částečnou rekonstrukcí - oprava střechy, zaizolované mezipanelové spáry, obnovený výtah, rekonstrukce elektrických rozvodů, oprava kotelny a výměníku ohřevu teplé vody - dům má vlastní vytápění a s tím související technologie.

 

Velkým bonusem je lokalita. V těsné blízkosti domu se nachází Hostivařský lesopark a přehrada, kde je možné provozovat celou řadu volnočasových aktivit. V docházkové vzdálenosti najdete také lanový park Hostivař a pláže Hostivařské přehrady.

V okolí je veškerá občanská vybavenost - MŠ, ZŠ, dětská hřiště, restaurace, pošta, obchodní centrum Park Hostivař (Vivo), multikino, Lidl, tenisové kurty, squash, plavecký bazén, fotbalové hřiště, golfové hřiště, fitness, bowling a další.
Blízko najdete také oblíbený Toulcův dvůr se ZOO koutkem a vyhlášený pivovar Hostivar.

 

Lokalita je výborně napojena na MHD - zastávka autobusu a tramvaje se nachází v dostupné pěší vzdálenosti před domem. Tramvají se dostanete za 2 minuty na vlakové nádraží Praha-Hostivař a cesta do centra tak trvá pouhých 14 minut. Na metro Opatov trvá cesta 8 minut, na metro Skalka 14 minut.

Měsíční náklady do SVJ jsou 2.808 Kč.

Byt je vhodný k vlastnímu bydlení nebo na investici. Byt je možné hradit formou hypotéčného úvěru - se zařízením výhodné sazby Vám také ráda pomohu.