Exkluzivně nabízím luxusní byt 3+kk s balkónem a parkovacím stáním, který se nachází v těsném sousedství parku Pod Korábem.

Celková rekonstrukce bytu proběhla v roce 2014. Byt byl oceněn za velmi zdařilé provedení rekonstrukce prestižním designovým časopisem.

Velkorysý, světlý a vzdušný obývací pokoj s kuchyní o úctyhodné ploše 55m2 je přímo stvořen k uspořádáná velké párty či rodinné oslavy. Dvě ložnice s východní orientací do klidného vnitrobloku jsou oddělené chodbou a nabízí tak klid pro odpočinek. Perlou bytu je prostorná a moderní koupelna, která přímo vybízí k relaxu těla i duše. Najdete v ní totiž vanu i prosklený sprchový kout. K bytu náleží menší balkón, který se bude v roce 2019 zvětšovat na plochu 5 m2 v rámci revitalizace domu. Revitalizace domu už probíhá - letos došlo k výměně výtahu.
Velkou výhodou je, že na každém patře zděného domu je vždy pouze jeden velký byt.

K bytu náleží parkovací stání uzavřené vraty na dálkové ovládání a prostorný sklep o velikosti 8 m2.

Libeňská čtvrť vyniká množstvím zeleně a nabízí svým obyvatelům nespočet parků, hřišť a cyklostezek. V těsné blízkosti se nachází vše potřebné k pohodlnému životu - supermarkety, obchody, školy, školky, restaurace, kavárny a kulturní místa.
Blízký park Pod Korábem je ideálním místem pro trávení volných chvil a relaxaci. Parkem zároveň vede ekologická naučná stezka Košinka. V širším okolí se nachází Thomayerovy sady, přírodní památka Bílá skála, cyklostezky vedoucí kolem Vltavy a mnohé další.

Prohléděte si videoprohlídku.