Světlý byt 3+kk v Braníku

Exkluzivně nabízím k prodeji prostorný a světlý byt o velikosti 68 m2, s dispozičním řešením 3+1. Byt je družstevní a má nulovou anuitu. Je umístěný v 1. nadzemním podlaží osmi patrového cihlového domu ze 70. let minulého století. Bytové družstvo složené pouze z místních nájemníků se o dům stará péčí řádného hospodáře. Dům má vlastní plynovou kotelnu, prošel celkovou revitalizací a je zateplený.

Atmosféru bytu i okolí Vám přiblíží videoprohlídka

Byt je velmi dobře dispozičně řešený. Interiér bytu tvoří prostorná chodba, kuchyně s plně vybavenou kuchyňskou linkou, světlý obývací pokoj, dvě ložnice, koupelna s vanou a samostatné WC. Do menší ložnice se vstupuje z obývacího pokoje. Okna jsou orientovaná na severní a západní stranu. Dostatek úložných prostor poskytuje vestavěná skříň v ložnici a také komora, která je součástí bytu. Byt prošel celkovou rekonstrukcí v roce 2008. Podlahy v koupelně, na WC, na chodbě a v kuchyni pokrývá dlažba. V ložnicích je plovoucí podlaha a v obýváku parkety. K bytu náleží sklep.

Byt se nachází v žádané lokalitě Prahy 4, přímo v Branické ulici, v blízkosti nábřeží Vltavy. Okolí nabízí mnoho příležitostí pro sportovce a rodiny s dětmi – cyklotrasy, in-line, sportoviště Hamr sport Braník, dětská hřiště, squashové kurty, tenisový klub. Kulturní vyžití zajišťuje nedaleké Branické divadlo nebo Divadlo Dobeška. Samozřejmostí je kompletní občanská vybavenost v místě - mateřské a základní školy, obchody, pošta, lékárna, restaurace a kavárny.

V blízkosti se nachází autobusová zastávka Branické náměstí se snadným spojením na stanici metra Smíchovské nádraží a Budějovická. 

Byt je vhodný též na investici a následný pronájem, který Vám ráda zajistím.

Máte-li zájem o prohlídku, kontaktujte mě telefonicky nebo mailem a rezervujte si její přesný čas. V případě více zájemců byt bude prodán nejvýhodnější nabídce.

Cena zahrnuje právní servis a provizi RK. Při koupi družstevního bytu neplatíte 4% daň z nabytí, což představuje výraznou úsporu.

 

 

adresa: Branická 86, Praha 4 - Braník

dispozice: 3+1

užitná plocha: 68 m2

číslo podlaží v domě: 1

počet nadzemních podlaží: 9

vlastnictví: družstevní, anuita splacená

stav bytu: velmi dobrý, rekonstrukce v roce 2008

 

Při prodeji jsem postupovala podle marketingového plánu, který zahrnoval 

  • vytvoření půdorysu
  • napsání poutavého textu, který v inzerci zaujme
  • homestaging - příprava nemovitosti na prodej (drobné opravy, vymalování, úklid, bytový styling s bytovou designérkou)
  • profifotografie
  • videoproohlídka
  • inzerce na všech významných realitních serverech a sociálních sítích, včetně youtube
  • tištěný leták roznesený v okolí
  • prohlídkové dny

Díky důkladné přípravě bylo mnoho zájemců o koupi a formou transparentní aukce byl byt prodán nejvýhodnější nabídce

REFERENCE - Spokojený klient je to, oč tu jde od samého začátku

"Ze spolupráce se Šárkou Sabovou jsem byl mile překvapený. Začalo to už naceněním bytu a vysvětlením situace na trhu nemovitostí. Zjistila si maximum informací o bytě, družstvu a lokalitě. Poradila mi také jaké udělat v bytě úpravy, abych za byt dostal, co nejvíc peněz. Dále jsem byl mile překvapený z homestagingu, po kterém působil byt útulně jako z katalogu. Prezentace bytu byla skvělá - profesionální fotky a videoprohlídka, která zahrnovala kromě bytu i seznámení s okolím. K tomu bezchybný, poutavý a přesně vystihující popis bytu. Nechyběl ani půdorys. Kromě standardní inzerce na všech významných realitních serverech, inzerovala i na facebooku, youtube, vyvěsila v okně bytu prodejní plachtu a roznášela tištěné letáky po okolí, aby se o prodeji mého bytu dovědělo co nejvíc lidí. Dostával jsem pravidelně každý týden podrobný report, kde bylo vidět kolik lidí inzerci shlédlo, co s nemovitostí dělala, jaké jsou konkurenční nabídky, informace o prohlídkách a plán na další týden. Prodej proběhl formou aukce a prodejní cena byla vyšší než inzerovaná. Veškeré smlouvy vyřešila k mé plné spokojenosti, včetně převodu elektřiny a plynu. V podstatě ji stačilo jen předat klíče od bytu a pak přijít k podpisu smluv. Šárka je profesionální makléřka, spolehlivá, zodpovědná a důvěryhodná. Rád ji doporučím svým známým."

Roman Charvát