Exkluzivně nabízím pronájem hezkého a udržovaného rodinného domu 4+kk s garáží a prostornou zahradou.

Dvoupodlažní dům o celkové užitné ploše 119 m2 se nachází na pozemku o velikosti 589 m2.

 

V přízemí se nachází zádveří, vstupní chodba, samostatné wc, plně vybavená kuchyň, ze které se vstupuje do koupelny s vanou na jedné straně a na druhé straně do ložnice, dále jsou v přízemí další dva pokoje, jeden z nich neprůchozí. V podkroví se nachází další pokoj, který je vybaven klimatizací. Z chodby v podkroví dále vstoupíte do dvou půdních místností, které je možné využít jako úložné prostory.
Vytápění domu zajišťuje plynové topení. Podlahu pokrývá korek, parkety, dlažba a koberec.

Celý dům je podsklepený a nabízí tak dostatek dalších skladovacích prostor.
Nesčetně možností pro využívání zahrady v jakémkoliv počasí nabízí útulné kryté posezení s grilováním, na něj navazuje otevřené ohniště. Na zahradě stojí garáž pro jedno auto, další možnosti pro parkování nabízí prostor přímo před garáží. Na garáž z boku navazuje místnost na nářadí.

Dům se nachází ve slepé klidné ulici. Bydlení poskytuje potřebné soukromí a komfort v kombinaci s výhledy do zeleně i na Brandýský zámek.

Do Prahy na Černý Most trvá cesta pouhých 10 minut jízdy autem, velice dobré spojení mhd je z metra Letňany i Českomoravská.

adresa: Františka Strunze, Brandýs nad Labem

užitná plocha: 119 m2

plocha zahrady: 589 m2

poloha domu: samostatný rodinný dům

typ domu: patrový

počet podlaží: třípodlažní, z toho jedno podzemní

stav domu: dobrý

DOPORUČUJI OSOBNÍ PROHLÍDKU

V případě zájmu o prohlídku nebo podrobnější informace mě kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře vpravo nahoře.