PRONAJATO

Pronájem ŘRD, 4+kk, u golfového hřiště

Exkluzivně nabízím k dlouhodobému pronájmu řadový rodinný dům v Praze 10, V Horních Měcholupech.
 
Dům je součástí Rezidence Golf Hostivař. Celý areál byl vybudovaný jako uzavřená oblast s omezeným vstupem a vjezdem pouze pro obyvatele areálu a jejich návštěvy a hosty.

Novostavba funkcionalistického dvoupodlažního domu 4+kk z roku 2017, s plochou střechou, se zahradou a terasou má celkovou užitnou plochu 104,8 m2 + terasa 12,3 m2 + dvoupodlažní zahradní domek 53,8 m2.

 
Dům se nachází v ulici U Golfu, v přímém sousedství golfového hřiště. Plocha zahrady je 80 m2.
 
Okna domu jsou orientována na sever a jih. Součástí tomu je garáž pro 1 vozidlo a parkovací stání před domem pro 1 vozidlo.
 
Dům je zděný, zateplený a sestává se ze 2 nadzemních podlaží.
 
 
 

V prvním nadzemním podlaží domu je umístěna část určená pro celodenní užívání, obytný prostor navazuje na venkovní prostornou terasu.

Nachází se zde předsíň (5,1 m2) s vestavěnou skříní vpravo a vlevo s přímým vstupem do garáže (18,5 m2), chodba (11,7 m2) a toaleta (1,7 m2). Prostor pod schodištěm je důmyslně využitý - je tu vestavěná skříň a v ní je uložená pračka. Z chodby vstoupíte do prostorného obývacího pokoje (19,9 m2) s kuchyňským koutem (9,2 m2). Kuchyňská linka značky Gorenje zahrnuje vestavěné spotřebiče stejné značky: elektrickou troubu, sklokeramickou desku, digestoř, myčku, mikrovlnnou troubu, vestavěnou americkou lednici s mrazákem. Z kuchyně a jídelny je přímý vstup na terasu a do zahrady.

Po schodech se dostanete do druhého nadzemního podlaží, kde se nachází obytná klidová část domu - tři ložnice (11,1 m2, 11,1 m2, 18,6 m2), koupelna se sprchovým koutem a toaletou (7 m2), vestavěná skříň.

Vytápění domu a ohřev vody zajišťuje plynový kotel Buderus. Koupelna je vytápěna podlahovým elektrickým topením.

Zahrada domu je velmi pěkně udržovaná, zcela rovinatá, obdélníkového tvaru. Na konci zahrady je dvoupodlažní zahradní domek o celkové užitné ploše 53,8 m2, který je možné využít například jako posilovnu, wellness, sklípek, "trucovnu", pracovnu, party místnost,...

Tento dům prostě nabízí příjemné bydlení v přírodě a poskytuje ideální podmínky pro rodinný život. Je též vhodný pro někoho, kdo hledá velký byt se zahradou v poklidné lokalitě. Nadšeni budou také vášniví golfisti, protože dům se nachází v bezprostřední blízkosti golfového hřiště.

Kromě dlouhých procházek, cyklovyjížděk, joggingu krásným přírodním lesoparkem Hostivař nabízí tato lokalita taktéž výbornou dopravní obslužnost a občanskou vybavenost - základní a mateřské školy, restaurace, obecní úřad, pošta, poliklinika, lékárny, Lidl, Billa, Kaufland, Albert, sportovní a společenská zařízení.

 

Stanice mhd je vzdálená 10 minut chůze od domu, nejbližší metro je Háje a Skalka.

Nejrychlejší spojení do centra nabízí nedaleká vlaková stanice Horní Měcholupy nebo Hostivař.

Jaké jsou platby a podmínky?
 
NÁJEMNÉ: 30.000/měsíc + služby 2.500 Kč/měsíc
KAUCE: 2x nájemné
REZERVAČNÍ POPLATEK: 30.000 Kč + 21% DPH = 36.300 Kč
Rezervujte si čas své prohlídky na čísle 776 636 121.